ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა დაარსების 15 წელს ბრწყინვალე შედეგებით აღნიშნავს https://edu.aris.ge/pnews/qartul-amerikuli-umaglesi-skola-daarsebis-15-wels-brwyinvale-shedegebit-agnishnavs.html

ისევე როგორც, წინა წლებში, 2017 წელს ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლის ყველა მე-12 კლასელი სტუდენტი გახდა.

ეროვნულ გამოცდებზე გასული 53 მოსწავლიდან გრანტი 37-მა აბიტურიენტმა მოიპოვა.

ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა ულოცავს კურსდამთავრებულებს ამ წარმატებას და მათ ბედნიერ სტუდენტობას უსურვებს.

ტრიპათჰი ნიკიტა – ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი, საინფორმაციო ტექნოლოგიები -100%

ბეგაშვილი ეკა – ივ.ჯავახიშვილის სახ. სახელმწიფო უნივერსიტეტი, სამართალი- 100%
ბუდაღაშვილი ლიზი – ვ.სარაჯიშვილის სახელობის სახელწიფო კონსერვატორია, კომპოზიცია -100%, UWC მსოფლიო კოლეჯი – 100%

დვალიძე თეონა – სამხატვრო აკადემია, დაზგური გრაფიკა 100%

სიხარულიძე ნინო – ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი, ბიზნესადმინისტრირება 100%

არახამია ანა – თავისუფალი უნუვერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირება – 100%
შინჯიკაშვილი ანა – ვ.სარაჯიშვილის სახელობის სახელწიფო კონსერვატორია, ფორტეპიანო – 100%

ქერდიყოშვილი ნინო – თავისუფალი უნივერსიტეტი ფიზიკის სკოლა 100%

შავერზაშვილი ლუკა – BTU ბიზნეს ტექნოლოგიები, ბიზნესადმინისტრირება და მენეჯმენტი 100%

ვარდოსანიძე მარი – სან-დიეგოს უნივერსიტეტი, ქიმია-ბიოქიმია 100%

გელიაშვილი საბა – ი.ჯავახიშვილს სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტი (სამართალი) 100%

ლაბუჩიძე თორნიკე – საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი (არქიტექტურა) 100%

მესხიშვილი ნოდარი – საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი (ენერგეტიკა და ელექტროინჟინერია) 100%

ბუხაიძე ქეთევანი – ი.ჯავახიშვილის სახ. სახელმწიფო უნივერსიტეტი, სამართალი – 70%

ვართაზაროვა ანა – თავისუფალი უნუვერსიტეტი, ბიზნეს ადმინისტრირება – 70%

ჩიტორელიძე მონიკა – ი.ჯავახიშვილის სახ. სახელმწ. უნივერსიტეტი, სამართალი – 70%

ლაღაძე თიკო – თბილისის სახელწიფო სამხატვრო აკადემია, ინტერიერის დიზაინი – 70%

ხეცურიანი ქეთა – დ.ტვილდიანი სახელობის სამედიცინო უნივერსიტეტი, დიპლომირებული მედიკოსის სასწავლო პროგრამა – 70%

რაზმაძე ლუკა – თავისუფალი უნივერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირება – 70%

გორგოძე დავითი – აგრარული უნივერსიტეტი, ელექტრო და კომპიუტერული ინჟინერია – 70%

აბესაძე გიორგი – კავკასიის უნივერსიტეტი, ბიზნეს ადმინისტრირების ფაკულტეტი – 70%

მენაბდიშვილი ნინო – GIPA, სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი – 70%

ბიჭიაშვილი გიორგი – დ.ტვილდიანი სახელობის სამედიცინო უნივერსიტეტი, დიპლომირებული მედიკოსისსასწავლო პროგრამა ელ.მეთოდების გამოყენებით – 50%

კაპანაძე თორნიკე – ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი, საინფორმაციო ტექნოლოგიები – 50%

ლოსაბერიძე ივანე – თბილისის სახელწიფო სამხატვრო აკადემია, არქიტექტურა – 50%

ჟამერაშვილი მარიამი – ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი, მეცნიერება და ხელოვნება – 50%

ზარქუა გიორგი – ტექნიკური უნივერსიტეტი, ინფორმატიკა – 50%

კალატოზიშვილი ნიკა – კავკასიის უნივერსიტეტი, საერთაშორისო ბიზნესურთიერთობა – 50%

ნერსეზაშვილი ნატა – სამედიცინო უნივერსიტეტი, ჯანდაცვა და მენეჯმენტი – 50%

ჭეიშვილი ნათია – კავკასიის უნივერსიტეტი, ტექნოლოგიების სკოლა არქიტექტურა – 50%

ბალაშვილი ნინო – დ.ტვილდიანი სახელობის სამედიცინო უნივერსიტეტი, დიპლომირებული მედიკოსისერთსაფეხურიანი პროგრამა – 50%

ბერუაშვილი ანა – სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი, საზოგადოებრივი ჯანდაცვა – 50%

ლელაშვილი გეგა – BTU ბიზნეს ტექნოლოგიები, ბიზნეს ადმინისტრირება და ფინანსები – 50%

ჩახნაშვილი ქეთი – დ.ტვილდიანი სახელობის სამედიცინო უნივერსიტეტი, მედიკოსის ერთსაფეხურიანი პროგრამა – 50%

ქართლელიშვილი ქეთა – სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი, საზოგადოებრივი ჯანდაცვა – 50%

ოქროპირიძე ომარი – ი. ჯავახიშვილს სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტი სამართალი – 50%

მურღულია ზურა – აგრარული, კვების პროდუქტების ტექნოლოგიები – 50%

ავალიშვილი ზურა – ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი , საინფორმაციო ტექნოლოგიები

ბიჭიაშვილი ვერიკო – უნივერსიტეტი გეომედი, დიპლომირებული მედიკოსი (სამედიცინო)

ბუგეჩაშვილი გიორგი – ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი, საინფორმაციო ტექნოლოგიები

ბუცხრიკიძე გიორგი – ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი, ფინანსები და ბიზნეს ადმინისტრირება

ქვათაძე სალომე – ი. ჯავახიშვილის სახ. სახელმწიფო უნივერსიტეტი, სტომატიოლოგია

წეველიძე დეა – სამედიცინო უნივერსიტეტი, საზოგადოებრივი ჯანდაცვა

ზაალიშვილი სანდრო – კავკასიის ბიზნეს სკოლა, ბიზნესადმინისტრირება მიქაშავიძე დეა – უნივერსიტეტი გეომედი, დიპლომირებული მედიკოსი

ნოზაძე გიორგი – ქართულ – ამერიკული უნივერსიტეტი, ბიზნესადმინისტრირება

თოდუა ნინო – ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი, სოციოლოგია

ეცადაშვილი თორნიკე – ბათუმის საზღვაო აკადემია, საზღვაო ნავიგაცია

შენგელია მარი – ი.ჯავახიშვილის სახ. სახელმწიფო უნივერსიტეტი, სამართალი

ტუღუში გიორგი – შავი ზღვის უნივერსიტეტი, სამართალი

ღვინიაშვილი თორნიკე – ოჰაიოს Young-town state university, ელექტრო ინჟინერია

ცქვიტიშვილი ნიკო – მიუნჰენი Ludwig Maximilian University of Munich, ჯანდაცვის ადმინისტრირება

იობიძე თაკო – ათენის უნივერსიტეტი