მაია მიმინოშვილი 2017 წლის აბიტურიენტებს აფრთხილებს
ხელმისაწვდომია გამომწერთათვის
2017 წლის ერთიანი ეროვნული გამოცდები რამდენიმე დღეში სტარტს აიღებს და 27 ივლისს დასრულდება. ზაფხულის გამოცდებზე გამსვლელ აპლიკანტებს უკვე შეუძლიათ ამობეჭდონ თავიანთი გვერდიდან საგამოცდო ბარათი, რომელზეც გამოცდის დღისთვის საჭირო ყველა ინფორმაციაა დატანილი.
გამოცდების ეროვნული ცენტრის ხელმძღვანელი მაია მიმინოშვილი აბიტურიენტებისთვის ერთ–ერთ საინტერესო საკითხზე საუბრობს და მათ თხოვნით მიმართავს.
ძვირფასო მკითხველებო, ბოქლომის ნიშნით გამოქვეყნებული სტატიის ან სხვა მასალის სრული ვერსიის გახსნა შეუძლია მხოლოდ edu.aris.ge-ზე რეგისტრირებულ მომხმარებელს. რეგისტრაცია უფასო და მარტივია.
არ რეგისტირირებული მომხმარებელი - სისტემაში შესვლა (მათ შორის ფეისბუკით)
არ ვარ რეგისტრირებული მომხმარებელი - რეგისტრაცია
მალე edu.aris.ge-ს მასალების ნაწილი ხელმისაწვდომი იქნება მხოლოდ ხელმომწერთათვის. ხელმოწერის წესებსა და პირობებს გაცნობებთ დამატებით.
რამდენი იქნება თანამშრომელთა ანაზღაურება სახელმწიფო ენის დეპარტამენტში – პრემიერ-მინისტრის განკარგულება by ARIS.GE-განათლება 27 მარტი, 2025