პირველკლასელთა ონლაინრეგისტრაციის ინსტრუქცია გამოქვეყნდა
პირველკლასელთა საყოველთაო ელექტრონული რეგისტრაცია 2015-2016 სასწავლო წლისათვის 15 მაისს – 09:00 საათზე დაიწყება.
განათლების მართვის საინფორმაციო სისტემის ცნობით, რეგისტრაცია განხორციელდება განათლების მართვის საინფორმაციო სისტემის ვებგვერდზე და დასრულდება 9 ივნისს – 20:00 საათზე.
ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებებში რეგისტრირებული მოსწავლის ჩასარიცხად აუცილებელი დოკუმენტების მიღება განხორციელდება 2015 წლის 11 ივნისიდან 21 ივნისის.
იხილეთ ონლაინრეგისტრაციის ინსტრუქცია
რომელი ქართულენოვანი და უცხოენოვანი საგანმანათლებლო პროგრამები ისწავლება საქართველოში და სად – განახლებული ჩამონათვალი by განათლების მართვის საინფორმაციო სისტემა 31 აგვისტო, 2024
გამოქვეყნდა 2025-2026 სასწავლო წლის მასწავლებლის/სპეცმასწავლებლის მომზადების საგანმანათლებლო პროგრამების ცნობარი უნივერსიტეტების მიხედვით by სიახლეები პედაგოგთა გამოცდებზე 10 მარტი, 2025
სტუდენტთა მობილობის ელექტრონულ პორტალზე რეგისტრაცია დაიწყო – დეტალური ინსტრუქცია და ვადები (ვიდეო) by განათლების მართვის საინფორმაციო სისტემა 29 იანვარი, 2025