ავტორიზაციის საბჭო ერთ სხდომაზე 14 სკოლის საკითხს განიხილავს – თემები და სკოლების სია
22 ოქტომბერს განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრის ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს სხდომა უნდა გაიმართოს, სადაც 14 სკოლის საკითხი განიხილება.
საკითხებს შორის არის სკოლების ავტორიზაცია და სხვა თემებიც.
სკოლების ჩამონათვალი და განსახილველი თემები კი ასეთია:
- სსიპ-მინდია აბაშიძის სახელობის ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ თხილნარის N1 საჯარო სკოლის ავტორიზაციის საკითხის განხილვა;
- სსიპ-ამბროლაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჭყვიშის საჯარო სკოლის ავტორიზაციის საკითხის განხილვა;
- სსიპ-ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხევის საჯარო სკოლის ავტორიზაციის საკითხის განხილვა;
- სსიპ-ადიგენის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბენარის საჯარო სკოლის მიერ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს მხრიდან განსაზღვრული რეკომენდაციების შესრულების შესახებ ანგარიშის განხილვა;
- „სსიპ-ქალაქ თბილისის N5 საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 08 დეკემბრის N 1673143 ოქმის პირველ ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
- „სსიპ-გიორგი ლეონიძის სახელობის საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფელ პატარძეულის საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 08 დეკემბრის N 1673143 ოქმის მეხუთე ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
- „სსიპ-მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვედა ნაგვაზაოს საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 08 დეკემბრის N 1673143 ოქმის მეექვსე ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
- „სსიპ – ქალაქ ბათუმის N10 საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 08 დეკემბრის N 1673143 ოქმის მეშვიდე ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
- „სსიპ – გურამ რამიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის N20 საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 13 დეკემბრის N 1704379 ოქმის პირველ ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
- „სსიპ – თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩხიკვთას საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 15 დეკემბრის N 1720478 ოქმის მეთერთმეტე ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
- „სსიპ – ქალაქ თბილისის N107 საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 15 დეკემბრის N 1720478 ოქმის მეათე ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
- „სსიპ – ქალაქ თბილისის N39 საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 15 დეკემბრის N 1720478 ოქმის მეორე ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
- „სსიპ – ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვერტყვიჭალის საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 15 დეკემბრის N 1720478 ოქმის მეოთხე ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა;
- „სსიპ – გიორგი ლომაძის სახელობის ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლესის საჯარო სკოლის ავტორიზაციის შესახებ“ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს 2023 წლის 15 დეკემბრის N 1720478 ოქმის მეექვსე ნაწილში ცვლილების საკითხის განხილვა.
განხილვაზე დასწრებით დაინტერესების შემთხვევაში გამოიყენეთ ,,zoom”-ის პლატფორმა: