CIU-ში პროექტის „CIU აკადემია აბიტურიენტებისთვის“ – პრეზენტაცია – „ღია კარის დღე“ გაიმართება
თუ აბიტურიენტი ხარ, ფიქრობ პროფესიის არჩევაზე და გაინტერესებს რა შესაძლებლობებს გთავაზობთ, 1 მარტს კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტში პროექტის „CIU აკადემია აბიტურიენტებისთვის“ – პრეზენტაცია – „ღია კარის დღე“ გაიმართება.
„CIU აკადემია აბიტურიენტებისთვის“ არის პროექტი, რომელიც ხორციელდება სპეციალურად აბიტურიენტებისთვის და მიზნად ისახავს მათთვის პროფესიის არჩევის პროცესში მხარდაჭერას და სტუდენტობისთვის მომზადებას.
პროექტის ფარგლებში დაგეგმილი ლექცია-სემინარები და პრაქტიკული Workshop-ები აბიტურიენტებს საშუალებას მისცემს პირისპირ შეხვდნენ აქტუალური პროფესიის წარმომადგენლებს და გაეცნონ სასურველი პროფესიის სირთულეებსა და შესაძლებლობებს.
ღია კარის დღეზე მოწვეულ აბიტურიენტებს, პედაგოგებსა და მშობლებს, შესაძლებლობა ექნებათ პირადად შეხვდნენ კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის რექტორს, ფაკულტეტების დეკანებსა და წარმომადგენლებს.
დღის წესრიგი: